multivitamínový  balzam s lipozómami na suchú pokožku celého tela

Využitie:

  • výživa a starostlivosť o pokožku: suchú, veľmi vysušenú a popraskanú, olupujúcu sa pokožku
  • premasťuje a regeneruje poškodenú pokožku
  • pri psoriatických zmenách
  • regenerácia pokožky po liečbe steroidmi alebo antibiotikami
  • pri atopických zmenách pokožky

Použitie:

Aplikujte tenkú vrstvu krému na predtým očistenú a sušenú pokožku, roztierajte a nechajte ju absorbovať. Najlepšie výsledky sa dosiahnu použitím dvakrát denne.

Zloženie:

Aqua Minerálny olej, cetearylalkohol (a) PEG-20-stearát, cetearylalkohol, isopropylis palmitas, glycerín, kyselina salicylová, Butyrospermum parkii (bambucké) maslo, lanolinalkohol, Triethanoloamine, fenoxyetanol (a) Ethylhexylglycerin Zea Mays olej, Rosa moschata olej, glycerín (a) askorbyl tetraisopalmitate (a) Ceramidy (a) pentylen glykol, tokoferol acetát, edetas EDTA, kyselina mliečna.

Zloženie výrobku IDRAVITAE Active bolo vyvinuté v spolupráci s dermatológmi.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ.

Bez aromatických zložiek, neobsahuje farbivá.

Neobsahuje parabény.

Nepoužívať u detí mladších ako 3 roky.

Pri používaní výrobkov s vitamínom A sa zvyšuje citlivosť pokožky na slnko - treba použiť vhodnú ochranu proti slnečnému žiareniu.
Vitamíny obsiahnuté v prípravkoch vo vhodných formách a koncentráciách účinne zabraňujú negatívnym procesom, ktoré sa vyskytujú v koži. Priaznivo ovplyvňujú jej zdravie aj vzhľad.

Aktívne zložky:

  • Vitamín A:

zlepšuje štruktúru stratum corneum, čím posilňuje jej obranné funkcie a chráni ju pred vysušovaním (stratou vody).

  • Vitamín C v lipozómoch: 

Vďaka špeciálnym nosišom - lipozómom - je aktívna forma vitamínu C prenášaná hlboko do epidermy, čo vedie k jeho lepšiemu vstrebávaniu. Má pozitívny vplyv na syntézu (vytváranie) kolagénu, ktorý je zodpovedný za elasticitu pokožky.

  • Vitamín E 
chráni pokožku pred silným vysušovaním a zápalmi.

  • Vitamín F 

obnovuje lipidový plášť epidermy. Pri vonkajšom používaní má aj ochranný účinok. Tým, že na povrchu pokožky vytvára tenký film, chráni ju pred pôsobením škodlivých vonkajších faktorov.


Produkt je vyrábaný v podmienkach certifikovaného systému manažmentu kvality Správnej výrobnej praxe ( GMP - Good Manufacture Practices ) pre výrobu a riadenie v kozmetickom priemysle podľa normy PN-EN ISO 22716.