Využitie:

• pri regenerácii, výžive a starostlivosti o pokožku: suchú, podráždenú, začervenanú, popraskanú, svrbivú, náchylnú k alergiám
• pri zápalových stavoch kože, napríklad lišaje, kútiky, škrabance a odreniny
• po dermatologických a kozmetických ošetrení, napríklad depilácia laserom, tvárové čistenie, čístení
• pri atopických zmenách kože

Použitie:

Aplikujte tenkú vrstvu krému na vopred vyčistenú a vysušenú pokožku, rozotrite a nechajte vstrebať. Najlepší výsledok dosiahnete pri aplikácií dvakrát denne. Výrobok je možné používať na pokožku celého tela. Vhodné pre deti od 3. mesiaca života a dospelých.

Zloženie:

Aqua, kaprylovej / kaprinovej kyseliny, minerálny olej, včelí vosk, polyglyceryl-10 dekaoleát, oxid zinočnatý (a) Triethoxycaprylylsilane, glycerín, pentaerytritol Tetraisostearate, tokoferol acetát, sorbitanseskvioleát, fenoxyetanol (a) Ethylhexylglycerin, Allantoin, síran meďnatý, zinok sulfát, hydrogénfosforečnan EDTA.

         

Zloženie výrobku CALMAPHEROL Regular bolo vyvinuté v spolupráci s dermatológmi.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ.

Bez aromatických zložiek, neobsahuje farbivá. 

Neobsahuje parabény.

     

Calmapherol Regular obsahuje vysoko kvalitný mikronizovaný oxid zinočnatý a aktívne zvlhčujúce látky.

Aktívne zložky:

• Oxid zinočnatý, síran zinočnatý a síran meďnatý

vytvárajú na pokožke ochranný film, čím ju pomáhajú chrániť pred začervenaním, podráždením, pred vznikom zaparenín a začervenaní v kožných záhyboch. Majú regeneračný a upokojujúci účinok.

• Vitamín E

chráni pred stratou vlhkosti, čím napomáha udržiavať pokožku hydratovanú a obnovuje jej prirodzenú ochrannú funkciu. Intenzívne regeneruje suchú, podráždenú a citlivú pokožku. Upokojuje začervenanie, znižuje pocti napätia a drsnosti. Zvlhčuje pokožku, pomáha predchádzať jej vysušovaniu a popraskaniu

• Alantoín

má upokojujúce vlastnosti a zlepšuje regeneráciu epidermy.


Produkt je vyrábaný v podmienkach certifikovaného systému manažmentu kvality Správnej výrobnej praxe ( GMP  - Good Manufacture Practices ) pre výrobu a riadenie v kozmetickom priemysle podľa normy PN-EN ISO 22716.